субота, 2 березня 2024 р.

«Інтерактивний діалог: П’ять питань SOS… Інклюзивні орієнтири для батьківської громади»

    29 лютого 2024 року працівники відділу наукової медичної літератури долучилися до проведення «Інтерактивного діалогу: П’ять питань SOS… Інклюзивні орієнтири для батьківської громади». Це вже другий захід, який відбувається в стінах Волинська ДОУНБ імені Олени Пчілки. 

   Ініціаторами даного заходу були методист-інспектор Департаменту освіти Луцької міської ради Світлана Кириленко та директор КЗ «Інклюзивно-ресурсного центру ЛМР» Олексій Танський. На зустріч були запрошені асистенти вчителів інклюзивного навчання та батьки дітей з обмеженими можливостями. 

   Присутні мали можливість зустрітися з дитячим лікарем ортопедом-травматологом Волинської обласної дитячої лікарні Русланом Новаком. Почути про проблеми опорно-рухової системи дітей з ураженням нервової системи. 

   Реабілітолог «Інклюзивно-ресурсного центру ЛМР» Олена Колдобіна розповіла батькам про роль рухової активності та фізичних вправ в житті дітей з обмеженими можливостями. Показала вправи, які необхідно виконувати батька з своїми дітьми. 

 Методист-інспектор НМК ПС ДО С.В. Кириленко зробила огляд лікувальних тренажерів, які можна використовувати в процесі реабілітації дитини. 

 Працівники відділу наукової медичної літератури Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки організували книжкову виставку «Природжені вади розвитку дітей з особливими потребами». Завідувачка відділу Л. Стрілка розповіла про роль книги у формуванні світогляду та розвитку дітей із проблемами здоров’я, познайомила батьків з виданнями по реабілітації, лікувальній фізкультурі, розслаблюючому масажу. 

  Плануємо надалі проводити «Інтерактивні діалоги: П’ять питань SOS…».  Надіємося на зустріч з лікарем-дефектологом та дитячим логопедом.Немає коментарів:

Дописати коментар